Kovo 30 dieną Šilalės rajono savivaldybės administracijos darbuotojai dalyvavo garso terapijos užsiėmime su Lalita Atiene. Tai buvo patirtis, kviečianti įsiklausyti į kūną, nuraminti mintis ir atkurti vidinę pusiausvyrą.
Kasdienė įtampa, atsakomybės ir gyvenimo tempas gali išbalansuoti, todėl vis svarbiau atrasti būdus, padedančius sugrįžti į save ir atstatyti vidinę harmoniją.
Gydantys garsai ir subtilios vibracijos primena: stiprybė slypi ramybėje. 


















