VYKO MOKYMAI „STRESAS. AR TIKRAI VISKĄ ŽINOME APIE STRESĄ IR GEBAME JĮ VALDYTI?“

VYKO MOKYMAI „STRESAS. AR TIKRAI VISKĄ ŽINOME APIE STRESĄ IR GEBAME JĮ VALDYTI?“

Š. m. kovo 26 d. UAB LTP Texdan įstaigos darbuotojams vyko mokymai „Stresas. Ar tikrai viską žinome apie stresą ir gebame jį valdyti?“. Mokymus vedė sveikatos psichologė Dominyka Ražanskaitė. Mokymų tikslas – suteikti daugiau informacijos apie streso veikimo principus, aptarti streso poveikį sveikatai, atpažinti ilgalaikį, užsitęsusi stresą. Supažindinti ir praktiškai išbandyti  streso valdymo metodus, kurie gali padėti efektyviau susidoroti su patiriamu stresu.

Mokymų metu dalyviai buvo supažindinami su streso sąvoka, teorijomis, neigiamais ir teigiamais streso aspektais. Aptariami reakcijos į stresą tipai, vedama diskusija, kuri skatina atpažinti savąjį tipą. Susipažinimas su streso įveikos būdais. Pristatomi metodai, kuriuos dalyviai išbando praktiškai.

Dėkojame įstaigoms už įsitraukimą. Mokymai vykdomi įgyvendinant Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. liepos 31 d. įsakymą Nr. V-1733 „Psichologinės gerovės ir psichikos sveikatos stiprinimo paslaugų teikimo tvarkos aprašą“.

Informaciją parengė:

Visuomenės sveikatos specialistė,

vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą

Vilma Navardauskienė

Close Menu
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą