ŠIAURIETIŠKO ĖJIMO UŽSIĖMIMAI

ŠIAURIETIŠKO ĖJIMO UŽSIĖMIMAI

Gimnazijos šimtmečiui skirta Turizmo diena ir taip pat paminėjom judėjimo sveikatos labui dieną „Tiltas iš praeities į dabartį – žaidimas“  jos rengėjams ir dalyviams pažėrė netikėtumų.  Rugsėjo 17 dienos rytą ilga gimnazijos mokinių ir mokytojų kolona,  išsiruošusi  į  žygį, mokytojai su šiaurietiško ėjimo lazdomis kiti  nuo įkyraus lietaus  gynėsi  sparčiu žingsniu ir gera nuotaika. Šventę organizavo  fizinio ugdymo mokytojai  Birutė Knyzelienė, Regina Arlauskienė, Indrė Šetikienė ir Dangirdas Kėbla drauge su muziejaus vadove Aušra Baubliene.  Vienas iš svarbiausių  jubiliejinės mūsų turizmo dienos  akcentų buvo  gimnazijos vadovės  pasakojimas apie žaidimus, kuriuos žaisdavo mūsų tėvai ir seneliai. „Skaičiai ir ratukai“, „Žuvys ir tinklas“ – nuotaikingi žaidimai, jau senokai begirdėti, nepelnytai užmiršti. Belieka tikėtis, kad kada nors jie ir vėl bus mėgstamiausi. Gimnazijos bendruomenei sveikinimo žodį tarė  I-II klasių auklėtojų metodinės grupės pirmininkė Dalia Kubaitienė.

Šventę gražiai vedė trečiokai  Miglė Paulauskaitė ir Vytautas Montrimas, vadovavę visai dienos programai. Vėliau vykusių   klasių prisistatymuose  skambėjo  linksmi   šūkiai ir  linkėjimai.

Mokytojo Dangirdo Kėblos paraginti gimnazistai bėgo šimtmečio bėgimą – „Palestrą“, vėliau vyko   virvės traukimo varžybos.

Visada nekantriai laukiame Sveikos gyvensenos grupės ruošiamų siurprizų mūsų bendruomenei. Sušalę ir pavargę  po spartaus žygio gimnazistai ir mokytojai   grupės narių  Danutės Žiauberienės, Vidos Rimkienės, Birutės Knyzelienės, Reginos Arlauskienės, Sonatos Petrauskienės, Rasos Pudžemienės sumanymu    buvo vaišinami   obuoliais ir sveikuoliška arbata. Džiaugiamės,  kad Jubiliejinėje šventėje dalyvavo ir šios grupės narė – tėvelių atstovė  Rasa Ramanauskienė.

Visuomenės sveikatos specialistė Rasa  Pudžemienė

Close Menu
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą