
Kovo 20 d. Šilalės viešojoje bibliotekoje vyko įkvepiantys mokymai, kuriuos vedė Lalita Atienė.

Renginio metu dalyviai gilinosi į pozityvaus mąstymo svarbą, sužinojo, kaip mintys veikia mūsų emocijas ir kasdienius pasirinkimus, bei kaip sąmoningai ugdyti vidinį nusiteikimą.

Diskusijos, praktinės užduotys ir refleksijos padėjo geriau suprasti, kad pozityvumas – tai ne atsitiktinumas, o lavinamas įgūdis.

Dėkojame visiems dalyvavusiems už bendrystę, įsitraukimą ir jaukią atmosferą!