Prevencinė pamoka „Sakau – NE“

Prevencinė pamoka „Sakau – NE“

📚 Kovo 18 d. Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos 6 a ir 7 d klasių mokiniams vyko žalingų įpročių prevencinė pamoka „Sakau – NE“, kurią vedė priklausomybių konsultantas Valdas Miliauskas.
🧠 Pamokos tikslas – ugdyti mokinių psichologinį atsparumą, skatinti sveiką gyvenseną ir užkirsti kelią psichoaktyviųjų medžiagų vartojimui. Psichiką veikiančios medžiagos sukuria tik iliuzijų pasaulį, kuriame siekiama išsivaduoti nuo psichologinės įtampos, tačiau ilgainiui tai tampa priklausomybe. Kadangi nuo neigiamos aplinkos visiškai izoliuotis negalime, turime nuosekliai stiprinti savo psichologinį atsparumą.
✍️ Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Stanislava Bliūdžienė.

Close Menu
Skip to content