Balandžio 21 dieną Šilalės visuomenės sveikatos biure vyko dailės terapijos užsiėmimas „Pasitikėjimas savimi“, kurį vedė „Virsmo studija“ komanda.
Šilalės socialinių paslaugų namų darbuotojai įsitraukė į kūrybines veiklas, kurios padėjo geriau pažinti save, įsivertinti savo stiprybes bei atrasti naujus būdus, kaip stiprinti pasitikėjimą savimi.
Užsiėmimo metu dalyviai gilinosi į savo vidinį pasaulį, mokėsi keisti požiūrį, atpažinti ribojančius įsitikinimus ir juos transformuoti į stiprinančias mintis.
















