Pasitikėjimo savimi stiprinimas per kūrybą

Pasitikėjimo savimi stiprinimas per kūrybą

Balandžio 21 dieną Šilalės visuomenės sveikatos biure vyko dailės terapijos užsiėmimas „Pasitikėjimas savimi“, kurį vedė „Virsmo studija“ komanda.
Šilalės socialinių paslaugų namų darbuotojai įsitraukė į kūrybines veiklas, kurios padėjo geriau pažinti save, įsivertinti savo stiprybes bei atrasti naujus būdus, kaip stiprinti pasitikėjimą savimi.
Užsiėmimo metu dalyviai gilinosi į savo vidinį pasaulį, mokėsi keisti požiūrį, atpažinti ribojančius įsitikinimus ir juos transformuoti į stiprinančias mintis.
✨ Kūryba – tai ne tik menas, bet ir kelias į didesnį pasitikėjimą savimi bei emocinę pusiausvyrą.
✍️ Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą Vilma Navardauskienė
Close Menu
Skip to content