Kai ryšys tampa matomas per kūrybą

Kai ryšys tampa matomas per kūrybą

Balandžio 21 d. Šilalės kultūros centre vyko mokymai „Komunikacija ir santykiai“ 💬
Šilalės kultūros centro darbuotojai leidosi į patyriminę kelionę, kurią vedė „Virsmo studija“ komanda.
🎨 Per kūrybą, refleksiją ir bendrystę:
– tyrinėjo bendravimo būdus
– stiprino tarpusavio ryšį
– gilino supratimą apie save ir kitus
Kartais vienas potėpis pasako daugiau nei šimtai žodžių.
✍️ Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą Vilma Navardauskienė
Close Menu
Skip to content