Balandžio 21 d. Šilalės kultūros centre vyko mokymai „Komunikacija ir santykiai“ 
Šilalės kultūros centro darbuotojai leidosi į patyriminę kelionę, kurią vedė „Virsmo studija“ komanda.
– tyrinėjo bendravimo būdus
– stiprino tarpusavio ryšį
– gilino supratimą apie save ir kitus
Kartais vienas potėpis pasako daugiau nei šimtai žodžių.









