Balandžio 9 d. Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijoje vyko jaukus ir prasmingas susitikimas su tėvais 
Kalbėjome apie tai, kaip stiprinti ryšį su savo vaikais, geriau juos suprasti bei taikyti kasdienius bendravimo ir emocinio palaikymo būdus 
Taip pat skyrėme dėmesio žalingos elgsenos prevencijai – kaip laiku pastebėti svarbius signalus ir tinkamai reaguoti 
Savo žiniomis ir praktinėmis įžvalgomis dalijosi psichologė Viktorija Jonušė 
Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems už atvirumą, įsitraukimą ir bendrystę.
Ypatinga padėka – 12 susitikime dalyvavusių tėvų 





