🫗💦Kovo 12 d. Kvėdarnos darželio „Saulutė“ „Nykštukų“ grupės vaikai užsiėmimo metu klausėsi visuomenės sveikatos specialistės sekamos pasakos apie vandens lašelį, dalyvavo kūrybinėje veikloje – spalvino piešinius ir žaidė edukacinį žaidimą. Šių veiklų metu vaikai sužinojo apie vandens svarbą žmogaus, ypač vaiko, sveikatai. Jie aptarė, kada ir kodėl svarbu gerti vandenį, kaip vanduo padeda organizmui tinkamai funkcionuoti, bei sužinojo, kokius pojūčius gali sukelti vandens trūkumas organizme.
👩⚕️Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Vitalija Zaleckienė.

