UŽSIĖMIMAS „MITYBA = SVEIKATA”

UŽSIĖMIMAS „MITYBA = SVEIKATA”

📆Vasario 24 d. Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijoje, pailgintos darbo dienos grupėje vyko užsiėmimas, kurio metu kalbėjome apie tinkamos mitybos poveikį sveikatai. Pamokos tikslas – tinkamas mitybos įpročių formavimas nuo mažens. Vaikai mielai dalijosi ir savo žiniomis apie sveiką ir nesveiką maistą, piešė savo mėgstamus vaisius ir daržoves. Pamoką užbaigėme trumpa mankštele.
👩‍⚕️Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Stanislava Bliūdžienė.

Close Menu
Skip to content