TARPTAUTINIS PROJEKTAS „FAST HEROJAI 112“ PRASIDĖJO

TARPTAUTINIS PROJEKTAS „FAST HEROJAI 112“ PRASIDĖJO

Antri metai iš eilės Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijoje startavo projektas „Fast herojai 112“, kurio organizatorius ir rėmėjas Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Pirmieji dalyvauti projekte užsiregistravo Sigitos Patackienės 4b klasės auklėtiniai. Projekto veikos prasidėjo kovo mėnesį, truko 3 savaites, po vieną akademinę valandą per savaitę. Mokiniai buvo aprūpinti mokomąją medžiaga, pratybomis, sėkmingai išklausiusiems kursą ir įveikusiems visas užduotis buvo įteikti dalyvio sertifikatai.

Už puikiai ir kruopščiai atliktas užduotis internetinėje svetainėje, skirtas insulto profilaktikai, apdovanotas 4b klasės mokinys EDAS REMEIKIS, jam įteiktas Šilalės rajono VSB prizas.

Projektas skirtas 4-tų klasių mokiniams, jo tikslas didinti sąmoningumą apie insulto požymius ir pagalbą jam ištikus. Tai žaisminga mokymo priemonė, kuomet mokant vaikus svarbiausių insulto simptomų ir to, ką reikia daryti jiems pasireiškus pavedama mokiniams „misija“ perduoti įgytas žinias savo šeimoms.

Jeigu bent vienu atveju mokiniai sugebės įgytas žinias panaudoti praktiškai ir išgelbės bent vieną gyvybę, reikš jog projektas buvo naudingas ir sėkmingas!

Visuomenės sveikatos specialistė dirbanti mokykloje Ineta Butvidienė

Close Menu
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą