TARPTAUTINIS PROJEKTAS „FAST HEROJAI 112“ ĮGYVENDINO SAVO MISIJĄ 4A KLASĖJE

TARPTAUTINIS PROJEKTAS „FAST HEROJAI 112“ ĮGYVENDINO SAVO MISIJĄ 4A KLASĖJE

Antri metai iš eilės Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijoje startavo projektas „Fast herojai 112“, kurio organizatorius ir rėmėjas Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Antrieji šiais mokslo metais dalyvauti projekte užsiregistravo mokytojos Ilonos Vėlavičienės 4a klasės auklėtiniai.

Projekto veikos prasidėjo balandžio mėnesį, truko 3 savaites, po vieną akademinę valandą per savaitę. Mokiniai buvo aprūpinti mokomąją medžiaga, pratybomis, sėkmingai išklausiusiems kursą ir įveikusiems visas užduotis buvo įteikti dalyvio sertifikatai.

Už puikiai ir kruopščiai atliktas užduotis internetinėje svetainėje, skirtas insulto profilaktikai, apdovanoti net trys daugiausiai taškų surinkę 4a klasės mokiniai: Kristupas Ričkus, Jokūbas Ričkus ir Nojus Patackas, berniukams įteikti Šilalės rajono VSB prizai.

Projektas skirtas 4-tų klasių mokiniams, jo tikslas didinti sąmoningumą apie insulto požymius ir pagalbą jam ištikus. Tai žaisminga mokymo priemonė, kuomet mokant vaikus svarbiausių insulto simptomų ir to, ką reikia daryti jiems pasireiškus pavedama mokiniams „misija“ perduoti įgytas žinias savo šeimoms.

Jeigu bent vienu atveju mokiniai sugebės įgytas žinias panaudoti praktiškai ir išgelbės bent vieną gyvybę, reikš jog projektas buvo naudingas ir sėkmingas!

Visuomenės sveikatos specialistė dirbanti mokykloje

Ineta Butvidienė

Close Menu
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą