Balandžio 23 dieną pradėjome programą ypatingu užsiėmimu – garso terapija, kuri suteikė dalyviams ramybės, gerų emocijų ir prasmingą laiką kartu. Džiaugiamės aktyviu programos dalyvių įsitraukimu bei pirmuoju žingsniu sveikesnės širdies link. 
Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams už aktyvumą ir bendrystę, o įstaigos darbuotojams – už rūpestį ir puikų organizavimą. 
Lauksime visų programos dalyvių!
Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą
Vilma Navardauskienė

