2026 m. vasario 25 d. pirmasis programos susitikimas įvyko Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijoje ir Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje.
Susitikimo metu mokiniai kalbėjosi apie:
Programa įgyvendinama pagal projektą „Prevencinių priemonių, stiprinančių visuomenės sveikatą bei psichologinę gerovę ir atsparumą, stiprinimas Šilalės rajono savivaldybėje“ Nr. 27-506-P-0001, finansuojamą iš ES fondų, Valstybės biudžeto ir Šilalės rajono savivaldybė lėšų 








