Balandžio 1 d. Šilalės visuomenės sveikatos biure kartu su „Virsmo studija“ komanda kūrėme erdvę sustoti, pajusti ir išgirsti save iš naujo.
Tai buvo ne tik užsiėmimas – tai buvo mažas vidinis virsmas 
Dėkingi kiekvienam, kuris leidosi į šią spalvų kelionę kartu 








