PASAULINĖS PSICHIKOS SVEIKATOS DIENOS MINĖJIMAS

PASAULINĖS PSICHIKOS SVEIKATOS DIENOS MINĖJIMAS

Kasmet spalio 10 d. visas pasaulis mini Pasaulinę psichikos sveikatos dieną, kurios tikslas – priminti psichikos sveikatos svarbą, paskatinti gyventojus ja rūpintis ir edukuoti, kaip tai daryti.
Šilalės visuomenės sveikatos biuras prisideda prie šios dienos sklaidos ir visą spalio mėnesį vykdo psichikos sveikatai skirtus renginius.
💚 “Žalia šviesa gyvenimui”, kuri reiškia viltį gyvenimą. Uždekime (tiesiogine ar perkeltine prasme) žalią šviesą ir visi kartu prisiminkime, kaip svarbu rūpintis savo bei šalia esančių psichine sveikata.
🍏 Šiandien Šilalės visuomenės sveikatos biuras, biuro lankytojus bei Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos bendruomenę vaišina žaliais vaisiais ir žaliąja arbata, skleisdamas žinią apie psichinę sveikatą.
👀Raginame kiekvieną iš mūsų būti atidesniais savo ir kitų psichikos sveikatai, prireikus nebijoti kalbėtis šia tema ir padrąsinti kreiptis pagalbos.
🙏Jei nežinai, nuo ko pradėti – visą reikiamą informaciją rasi nacionalinėje interneto platformoje https://pagalbasau.lt/ Joje galėsi:
💚gauti žinių, kaip atpažinti psichikos sveikatos sunkumus ir jų požymius;
💚gauti patarimų, kaip galite patys padėti sau ar kitam šalia esančiam žmogui;
💚rasti emocinę paramą teikiančių linijų kontaktus ir nemokamos psichologinės pagalbos teikimo vietas;
💚sužinoti apie asmens psichikos sveikatos paslaugas ir jas teikiančius specialistus.

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą
Vilma Navardauskienė

Close Menu
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą