PAMINĖTA PASAULINĖ KOŠĖS DIENA

3Spalio 10 d. Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos mažiausieji – pradinių klasių mokiniai minėjo Pasaulinę košės dieną, kurią inicijavo įmonė „Malsena“. Akcijos tikslas – parodyti vaikams, kad sveikas ir kokybiškas maistas tikrai gali būti skanus, o sveikai maitindamiesi vaikai jausis energingi, kupini jėgų.

Šio ryto pamokos pradėtos kitaip nei įprasta. Pradinių klasių mokytojai savo mokinukams išdalino žaismingas knygeles, iš kurių mokėsi sveikos mitybos principų. Taip pat visus aplankė ir sveikatos priežiūros specialistė Daiva Medeikienė, kuri skatino gyventi sveikai ir aktyviai. Įgiję žinių visi suskubo gamintis sveikų, gardžių pusryčių – avižų košės, kurią dovanojo „Malsena“. Vaikai pasakojo, kad dažnai pusryčiams renkasi košes, o šį rytą išeidami į mokyklą valgė mažiau, kad galėtų kartu su visa klase pusryčiauti.

Sočiai pradėję rytą mokiniai vėl kibo į mokslus.

Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė Daiva Medeikienė


Spalio 10 d. Šilalės r. Pajūralio pagrindinėje mokykloje buvo taip pat neįprastas rytas, mokykla dalyvauja įmonės „Malsena” organizuojamame Pasaulinės košės dienos projekte. Pirmadienio rytą sveikais košės pusryčiais pradėjo mokyklos mišrių priešmokyklinių grupių vaikai, pradinių klasių mokiniai ir mokytojai. Minėdami Pasaulinę košės dieną, skatiname mokinius ugdyti sveikos mitybos principus nuo mažens. Mokykla yra sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo narė, todėl labai didelis dėmesys skiriamas mokinių sveikatinimui, o šio projekto dėka mokykla prisideda prie sveiko gyvenimo būdo skatinimo ir suteikia mokiniams ne tik žinių, tačiau ir sveiko gyvenimo būdo įgūdžių. Projekto tikslas – supažindinti mokinius su sveikos mitybos principais, paskatinti sąmoningai rinktis maistingus pusryčius ir užkandžius, parodant, kad košė skanus, sveikas ir maistingas maistas, kurį renkasi sportininkai, aktoriai ir daugybė įžymių žmonių. Pasaulinės košės dienos projektą Lietuvoje palaiko Sveikatos apsaugos, Švietimo ir mokslo, Žemės ūkio ministerijos. Dėkojame įmonei „Malsena“ už mokiniams maistingus avižinės košės dovanotus pusryčius.

Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė Lena Rilskienė

Be Pajūralio pagrindinės mokyklos bei Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos, Pasaulinė košės diena taip pat buvo paminėta Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio pradinėje mokykloje, Obelyno pagrindinėje mokykloje, Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje, Upynos Stasio Girėno mokykloje ir Žadeikių pagrindinėje mokykloje.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 111 2 3 4

Close Menu
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą