MOKYMAI „MOKYKLŲ DARBUOTOJŲ KOMPETENCIJOS PSICHIKOS SVEIKATOS SRITYJE DIDINIMAS“

MOKYMAI „MOKYKLŲ DARBUOTOJŲ KOMPETENCIJOS PSICHIKOS SVEIKATOS SRITYJE DIDINIMAS“

Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdo mokymus „Mokyklų darbuotojų kompetencijos psichikos sveikatos srityje didinimas“. Mokymai vyko š. m. kovo 18 d., Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijoje. Tai yra tęstiniai mokymai, šis 1 susitikimas iš 7. Sekantys mokymai vyks š. m. balandžio 15 d. per zoom platformą.
Mokymų tikslas – didinti mokyklų darbuotojų žinias apie vaikų ir paauglių psichikos sveikatą ir stiprinti jų gebėjimus praktiškai pritaikyti žinias ir nuostatas apie psichikos sveikatą, reikalingas spręsti sudėtingas kompleksines situacijas, kylančias dirbant su vaikais ar paaugliais.
Mokymus vykdo Biuro suformuota specialistų komanda, kurią sudaro 2 specialistai: psichologas (Dovilė Navikienė) ir socialinis pedagogas (Reda Kairienė).

Bendra mokymų trukmė – 40 valandų. Iš jų 8 valandos yra skirtos nuotoliniams mokymams, o likusios 32 valandos – kontaktiniam darbui su darbuotojais, dalyvaujančiais mokymuose. Mokymai vykdomi 3–8 mėnesius rengiant mokymų užsiėmimus darbuotojams ne rečiau kaip vieną kartą per mėnesį. Vieno mokymų užsiėmimo trukmė – ne mažiau kaip 2 valandos.

Veikla vykdoma vadovaujantis LR Sveikatos apsaugos ministro įsakymu (2020 m. rugsėjo 28 d. Nr. V-2131) „Dėl Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2019 m. balandžio 30 d. įsakymo Nr. V-523 „Dėl Bendrojo ugdymo mokyklų darbuotojų gebėjimų visuomenės psichikos sveikatos srityje stiprinimo veiklos tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo.

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą
Vilma Navardauskienė

Close Menu
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą