KELIONĖ PO SVEIKOS MITYBOS PASAULĮ

KELIONĖ PO SVEIKOS MITYBOS PASAULĮ

Lapkričio 13 dieną Kvėdarnos darželyje „Saulutė“ priešmokyklinukai leidosi į smagią kelionę po sveikos mitybos pasaulį.
Kartu su visuomenės sveikatos specialiste vaikai kalbėjosi apie tai, kas yra sveika mityba ir kodėl svarbu rūpintis savo organizmu. Mažieji sužinojo, kokie maisto produktai suteikia energijos, stiprina sveikatą ir padeda augti dideliems bei stipriems.

Užsiėmimo metu vaikai dėliojo maisto pasirinkimo piramidės dėlionę, spalvino vaisius ir daržoves, o kartu aptarė, kuo jie naudingi mūsų kūnui. Diskusijų ir žaidimų metu netrūko juoko, klausimų bei naujų atradimų!

Ši veikla padėjo vaikams suprasti, kad sveikai maitintis gali būti ne tik naudinga, bet ir labai smagu – juk spalvingas vaisių ir daržovių pasaulis toks įdomus!

Visuomenės sveikatos specialistė Vitalija Zaleckienė

Close Menu
Skip to content