Kelionė į vidinį stiprumą: ketvirtasis programos „Atrakintas“ susitikimas Šilalės rajono mokyklose

Kelionė į vidinį stiprumą: ketvirtasis programos „Atrakintas“ susitikimas Šilalės rajono mokyklose

2025 m. lapkričio 17 ir 19 dienomis Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijoje, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijoje ir Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijoje vyko jau ketvirtasis programos „Atrakintas“ užsiėmimas.
Šį kartą mokiniai buvo pakviesti į gilesnį savęs pažinimą: jie aptarė savivertės formavimąsi, kalbėjosi apie tikras ir palaikančias draugystes, mokėsi atpažinti bei įvardyti emocijas, o taip pat diskutavo apie sveikų pasirinkimų svarbą kasdienybėje.

Programa skatino paauglius drąsiau kalbėti apie tai, kas jiems svarbu, ir ieškoti būdų, kaip išlaikyti vidinį tvirtumą, susiduriant su įvairiais iššūkiais tiek mokykloje, tiek už jos ribų.

„Atrakintas“ – tai prevencinė edukacinė programa, skirta 12–14 metų mokiniams, jų tėvams ir mokytojams.
Ji padeda ugdyti pasitikėjimą savimi, stiprina emocinio atsparumo įgūdžius ir moko sąmoningai rinktis tai, kas prisideda prie geresnės psichologinės savijautos. 💚

Programa įgyvendinama pagal projektą
„Prevencinių priemonių, stiprinančių visuomenės sveikatą bei psichologinę gerovę ir atsparumą, stiprinimas Šilalės rajono savivaldybėje“ Nr. 27-506-P-0001,
kurį finansuoja ES fondai, Valstybės biudžetas ir Šilalės rajono savivaldybė.

Close Menu
Skip to content