
Kovo 24 d. Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje III gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo savižudybių prevencijos mokymuose.

Šių mokymų tikslas – ne tik suteikti žinių, bet ir ugdyti drąsą pastebėti, išgirsti bei būti šalia žmogaus, kuriam sunku.

Užsiėmimų metu mokiniai:

aptarė savižudybės rizikos ženklus

mokėsi, kaip jautriai pradėti pokalbį

dalijosi įžvalgomis, kur ir kaip galima kreiptis pagalbos

Mokymus vedė sveikatos psichologė Kristina Šimkienė ir visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Živilė Rukienė.

Ačiū jaunimui už atvirumą, įsitraukimą ir supratimą, kad kartais paprastas pokalbis gali tapti labai svarbiu žingsniu.