GONGŲ GARSŲ TERAPIJA

Rugsėjo 27 d.,  į Šilalės S. Gaudėšiaus gimnazijos fojė  rinkosi Šilalės rajono gyventojai. Dalyviai turėjo unikalią galimybę susipažinti su Gongų garsų įvairove ir jų teikiama nauda. Užsiėmimą vedė  gongų meistrė, jogos mokytoja, Dalia Vengrytė (Mira) ir Klaidas Žotkevičius.

Garso terapijos tikslas – organizmo harmonijos sugrąžinimas, kūno bei nervų sistemos atpalaidavimas ir įvedimas į gilios relaksacijos būseną.

Užsiėimo instrumentai –  tibetietiški ir krištoliniai dubenėliai, šamaniškas būgnas, ocarina, didgeridoo, dumbrelis, fleita, ocean drum, shruti, kalimba, koshi varpeliai….
Garsų įvairovė padeda susikurti ypatingą patyriminę kelionę. Natūralūs eteriniai aliejai, atskleidžia aromatų pasaulį, sustiprina patyrimų poveikį ir pojūčius.
Būk, kvėpuok, klausyk, jausk, mėgaukis, atsipalaiduok, keliauk, patirk…
Sąmoningas kvėpavimas gali tapti jūsų raktu į visiškai naują gyvenimo kokybę.
Paprastai Gongo Maudynių metu gulima, mus pasiekia Gongo garso energija, kuri sklinda iš grojančio Gongo ir praeina per visą mūsų nervinę sistemą, atverdama, išlaisvindama ir pakartotinai įkraudama visą protą, kūną ir sielą nauja energija. Jau nuo pirmųjų Gongo dūžių, prasidėjus Maudynėms, mes turime galimybę išsilaisvinti nuo savo nuolatinės stebėjimo ir mąstymo būsenos, kurią kontroliuoja protas.

 

Laukiame visų sekančiame susitikime, spalio 25 d., 18.00 val., Šilalės S. Gaudėšiaus gimnazijos fojė!

Visuomenės sveikatos specialistė,

vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą

Vilma Navardauskienė

Close Menu
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą