Bijotuose, Iždonuose ir Laukuvoje vyko profesoriaus L. Šalčiaus paskaitos „Tabletė nuo senatvės“

DSC01277Š.m. rugpjūčio 19 dieną, jau nebe pirmą kartą Šilalės rajone lankėsi natūralios medicinos ekspertas, profesorius Liudvikas Šalčius, kuris skaitė paskaitas tema „Tabletė nuo senatvės”. Prof. L. Šalčius yra natūralios medicinos žinovas, išmanantis tiek tradicinę, tiek netradicinę mediciną, žinias gilinęs vidurinės Azijos ir Rusijos šalyse, dirbęs su įvairiais moksliniais institutais, pats atliekantis įdomiausius tyrimus, konsultuojantis ir gydantis žmones. Profesorius jau daugelį metų tyrinėja ilgaamžių gyvenimo būdą ir mitybą, onkologijos priežastis ir gydymą. Profesoriaus paskaitos apie gydymąsi natūraliais būdais kaskart sulaukia didelio susidomėjimo ir klausytojų aktyvumo. Šįkart paskaitos vyko Bijotų (ten susirinko 30 bendruomenės narių), Iždonų (40 klausytojų) ir Laukuvos (50 klausytojų) miestelių gyventojams.

Gimnastika sąnariams, vidaus organų masažas – tai tik maža dalis, ko gali pamokyti natūraliosios medicinos atstovas Liudvikas Šalčius. Paskaitos metu buvo aptarta vaistų reikšmė žmogaus organizmui, būdai kaip nepabudinti vėžinių ląstelių ir ar be vaistų galima pasveikti nuo tokių ligų kaip bronchinė astma. Pažymėta druskos ir skysčių nauda žmogaus organizmui, diskutuota apie limfos sistemą, aptarta aliejaus naudojimo funkcija. Lektorius kalbėjo ir apie šiuo metu madingu tapusiu vegetarizmą ar žaliavalgystę. Paskaitos metu klausytojai gavo išties daug ir vertingos informacijos apie save, savo kūną ir protą. „Tenka suvokti, kad viskas mumyse yra susiję ir kad vienokie ar kitokie veiksniai būtinai įtakoja ir turi teigiamas arba neigiamas pasekmes. Žmogus – nedaloma sistema, todėl svarbu palaikyti tiek fizinę, tiek dvasinę sveikatą. Verta suvokti tam tikrus mūsų organizmo ir psichologijos dėsningumus tam, kad galėtume patys būti sau gydytojai ir patarėjai. Maitintis turėtume taip, kad maistas būtų kaip vaistas, o vaistų organizmui reikia nedaug. Daugiau judėti ir mylėti save bei kitus“, rekomenduoja profesorius Liudvikas Šalčius.

Po paskaitos profesoriui  buvo užduota daugybė klausimų įvairiomis temomis ir  tai rodo, kad gyventojai rūpinasi savo sveikata.

 

Visuomenės sveikatos stebėsenos specialistė Jurgita Valančienė

Close Menu
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą