VYKO MOKYMAI “POZITYVUS SAVĘS VERTINIMAS“

VYKO MOKYMAI “POZITYVUS SAVĘS VERTINIMAS“

Š. m. gegužės 23 d., Šiauduvos laisvalaikio salėje vyko mokymai, tema „Pozityvus savęs vertinimas“. Lektorė – sveikatos psichologė V. Jonušė.

Mokymų tikslas – supažindinti dalyvius su savęs vertinimo lygmenimis, padėti dalyviams identifikuoti savo savęs vertinimo lygmenį bei mokytis praktiškai taikyti technikas, kurios gali padėti stiprinti bei auginti savivertę.

Savęs vertinimas – tai mūsų nuomonė apie save. Jei šis vertinimas adekvatus, t.y., teisingas, sąžiningas – tuomet mes aiškiai suprantame savo galimybes bei trūkumus ir jaučiamės tvirtai. O jei vertiname save menkai – nuolat pergyvename dėl nepilnavertiškumo jausmo, jei susireikšminame – pasijuntame “pranašesni” už visus. Mokantis pažinti save, reflektuojant savo jausmus ir patirtį, keičiant mąstymo perspektyvą ir praktikuojant įvairias praktikas galima stiprinti savęs vertinimą bei mokytis priimti įvairias gyvenimo patirtis.

Mokymai vykdomi įgyvendinant Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. liepos 31 d. įsakymą Nr. V-1733 „Psichologinės gerovės ir psichikos sveikatos stiprinimo paslaugų teikimo tvarkos aprašą“.

Visuomenės sveikatos specialistė,

vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą

Vilma Navardauskienė

  

Close Menu
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą