VANDENS SVARBA SVEIKAI GYVENSENAI

VANDENS SVARBA SVEIKAI GYVENSENAI

💧 Balandžio 13 d. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos 3b klasės mokiniai kartu su visuomenės sveikatos specialiste aptarė vandens reikšmę žmogaus organizmui. Diskusijoje nagrinėta, kaip vanduo padeda palaikyti kūno funkcijas, reguliuoti temperatūrą, šalinti nereikalingas medžiagas ir gerinti savijautą. Taip pat pabrėžta, kad pakankamas vandens vartojimas didina energiją ir padeda susikaupti. Aptarta, kad vanduo svarbus ne tik žmogui, bet ir augmenijai bei gyvūnams, taip pat – kiek laiko žmogus gali išgyventi be vandens. Mokiniai atliko užduotį – braukė žodžius. Pamokos pabaigoje padaryta išvada, kad vanduo yra būtinas sveikam gyvenimo būdui ir jį reikia vartoti kasdien.

👩‍⚕️ Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Vitalija Zaleckienė.

Close Menu
Skip to content