VAIKŲ VASAROS STOVYKLA “SVEIKUOLIUKAI 2024” III DIENA

VAIKŲ VASAROS STOVYKLA “SVEIKUOLIUKAI 2024” III DIENA

Lietingas trečios stovyklos rytas prasidėjo filmo peržiūra “Išvirkščias pasaulis”. Animacinis filmas pasakoja apie vidinį mergaitės pasaulį: jos jausmus ir emocijas, kurios personifikuojamos kaip figūros: Baimė, Džiaugsmas, Liūdesys, Bjaurusis ir Pyktis. Šias emocijas, nusiteikimus ir vidinius konfliktus, atskleisdamas, kaip jos veikia kasdieninį gyvenimą. Įdomus siužetas atskleidžia, kaip būna, kai emocijos siejasi ir kaip svarbu leisti sau išgyventi skirtingas jausmų būsenas, siekiant sveikatos ir emocinio balanso.

Vėliau vaikai vyko į Šilalės viešąją biblioteką, kur dalyvavo virtualiose kūrybinėse dirbtuvėse „Kuriu pats sau“, gamino „Lėktuvėlių laidyklę“. Ši edukacija buvo organizuojama kartu su Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos dirbtuvių komanda.

Po pietų vaikų laukė prevencinis užsiėmimas “Žalingiems įpročiams – NE!”, kurį vedė priklausomybių konsultantas Valdas Miliauskas. Lektorius kalbėjo apie žalingus įpročius: rūkymą, alkoholio ir narkotinių medžiagų vartojimą. Pasakojo apie žalingų įpročių atsiradimo priežastis ir kurie iš jų yra labiau paplitę tarp mokinių ir gali sukelti rimtų sveikatos problemų bei priklausomybę.

Dieną užsibaigė judriaisiais žaidimais. Žaidimai lauke skatina juos daugiau judėti, išbandyti savo ribas bei naujas veiklas. Taip pat lavina jų vaizduotę, socialinius įgūdžius, jau nekalbant apie tai, kad vaikai smagiai praleidžia laiką ir kvėpuoja grynu oru. Šiandien, kai tiek daug laiko praleidžiame namuose prie ekranų, tai itin svarbu.

III dienos stovyklos nuotraukos

Stovykla dalinai finansuojama iš Šilalės rajono savivaldybės Vaikų ir jaunimo vasaros poilsio programos lėšų.

Close Menu
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą