UŽIMTUMO TARNYBOJE, ŠILALĖS SKYRIUJE TĘSIASI UŽSIĖMIMAI „MOTYVAVIMAS ĮGYTI IŠSILAVINIMĄ IR DIRBTI. SOCIALINIŲ SAVARANKIŠKO GYVENIMO ĮGŪDŽIŲ UGDYMAS“

UŽIMTUMO TARNYBOJE, ŠILALĖS SKYRIUJE TĘSIASI UŽSIĖMIMAI „MOTYVAVIMAS ĮGYTI IŠSILAVINIMĄ IR DIRBTI. SOCIALINIŲ SAVARANKIŠKO GYVENIMO ĮGŪDŽIŲ UGDYMAS“

Š. m. spalio 18 d., Šilalės visuomenės sveikatos biuras organizavo emocinės paramos teikimo užsiėmimus. Užsiėmimai vyko Užimtumo tarnyboje prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento Šilalės skyriuje. Užsiėmimų tema „Motyvavimas įgyti išsilavinimą ir dirbti. Socialinių savarankiško gyvenimo įgūdžių ugdymas“. Lektorė – medicinos psichologė Dovilė Navikienė. Viso dalyvavo 2 grupės. Vienai grupei buvo antras susitikimas, dalyvavo 11 asmenų. Kitai grupei buvo pirmas susitikimas, dalyvavo taip pat 11 asmenų. Viso, visos grupės turi išklausyti 3 paskaitų ciklą.
Motyvacija darbui gali būti prarandama kuomet asmuo susiduria su papildomomis problemomis savo aplinkoje. Tai gali įtakoti bendras didelis nuovargis, vis dažniau kankinantis stresas ir dar daugybe kitų faktorių. Kuomet jūsų psichologinė būklė nėra ideali, tikėtina, kad ir motyvacija darbui ženkliai sumažėja arba visai išnyksta.
Kaip save iš naujo motyvuoti darbui, kokie metodai ir kokios galimybės?
Šitas klausimas bus aptartas kito susitikimo metu, spalio 25 ir lapkričio 22 dienomis 10.00 val., Užimtumo tarnyboje, Šilalės skyriuje.

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą
Vilma Navardauskienė

Close Menu
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą