Vasario 23 d. Dariaus ir Girėno progimnazijos 6 b klasės mokiniams vyko pamoka apie sveiką mitybą, fizinio aktyvumo naudą.
Norint užtikrinti tinkamą vystymąsi, augimą ir gerą savijautą, reikia vadovautis pagrindiniu principu – įvairove ir nuosaikumu. Pamokos metu buvo akcentuota pusryčių valgymo nauda, kuri siejama su pažangesniu mokymusi, tinkamu psichosocialiniu elgesiu bei vaikų vystymusi. Su mokiniais diskutavome apie cukraus rekomendacines normas, kiek jo yra kiekviename produkte, analizavome pakuočių etiketes. Aptarėme greito maisto įtaką vaikų sveikatai ir rekomenduojamas fizinio aktyvumo veiklas.
Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Stanislava Bliūdžienė.


