PROJEKTAS „FAST HEROJAI 112“

PROJEKTAS „FAST HEROJAI 112“

Antri metai iš eilės Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje startavo projektas „Fast herojai 112“, kurio organizatorius ir rėmėjas Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.
3 kl. mokiniai dalyvavo 5 savaičių trukmės mokymuose ( 2023-10-03 iki 2023-11-07), po vieną akademinę valandą per savaitę. Mokiniai buvo aprūpinti mokomąją medžiaga, pratybomis ir el. knygomis. Projekto tikslas didinti sąmoningumą apie insulto požymius ir pagalbą jam ištikus. Šis projektas, skirtas didinti sąmoningumą apie insulto požymius ir pagalbą jam ištikus. Tai žaisminga mokymo priemonė, kuomet mokant vaikus svarbiausių insulto simptomų ir to, ką reikia daryti jiems pasireiškus, bei pavedant jiems „misiją“ perduoti šias žinias savo šeimoms. Pamokėlių metu, vaikai atliko užduotis specialiai pamokoms skirtuose pratybų sąsiuviniuose, sudėjo piešinius ir laiškus į specialiai paruoštus vokus ir juos įteikė seneliams bei parsinešė plakatus su programos herojais ir pasikabino juos, kad visai šeimai primintų tai, kas svarbiausia – atpažinti insultą ir skubiai kviesti greitąją pagalbą. Dalyvaudami programoje vaikai išmoko įsiminti 3 svarbiausius insulto požymius susiedami juos su pagalbos numeriu 112. Veikla buvo kupina naujų žinių ir teigiamų emocijų.
Jeigu bent vienu atveju mokiniai sugebės įgytas žinias panaudoti praktiškai ir išgelbės bent vieną gyvybę, reikš jog projektas buvo naudingas ir sėkmingas!

Parengė: Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje: Rūta Erciuvienė

Close Menu
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą