Kovo 13 d. I c gimnazijos klasės mokiniams buvo pravesta paskaita apie sveiką mitybą. Jos metu mokiniai susipažino su pagrindiniais sveikos mitybos principais, sužinojo, kodėl svarbu valgyti įvairų ir subalansuotą maistą, vartoti daugiau vaisių ir daržovių bei riboti cukraus ir greitojo maisto vartojimą. Taip pat buvo aptarta, kaip tinkama mityba veikia energijos lygį, savijautą ir mokymosi rezultatus.
Paskaitos metu mokiniai taip pat peržiūrėjo Higienos instituto parengtą edukacinį filmuką apie sveiką mitybą, kuris padėjo geriau suprasti sveikos mitybos svarbą ir paskatino mokinius atkreipti dėmesį į savo kasdienius mitybos įpročius. Taip pat buvo aptarta fizinio aktyvumo svarba, pabrėžiant, kad reguliarus judėjimas kartu su sveika mityba padeda palaikyti gerą savijautą, stiprina sveikatą ir suteikia daugiau energijos kasdienei veiklai.
Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Sandra Žilytė-Mauricienė.

