Paskaita „Sveika mityba“

Paskaita „Sveika mityba“

📆2026 m. kovo 12 d.  Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje pradinio ugdymo 1 klasės mokiniams vyko paskaita „Sveika mityba“. Paskaitos tikslas – suteikti elementarių žinių apie sveiką mitybą.
🍏Šiandien, kai gyvenimo tempas nuolat didėja, o informacijos srautas beribis, sveika mityba tampa ne tik mada, bet ir būtinybe. Tai – investicija į savo fizinę ir psichinę sveikatą, energiją ir gerą savijautą. Paskaitoje nagrinėjame pagrindinius sveikos mitybos principus, aptariame tinkamus produktus ir pateikiame praktinių patarimų, kurie padeda lengviau integruoti sveikos mitybos įpročius į savo kasdienį gyvenimą.

👩‍⚕️Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Justė Nausėdienė.

Close Menu
Skip to content