Paskaita „Sveika mityba“

Paskaita „Sveika mityba“

Kovo 9 d. Šilalės rajono Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos 4 klasės mokiniams vyko paskaita apie sveiką mitybą.

🍎Šiandien, kai gyvenimo tempas nuolat didėja, o informacijos srautas – beribis, sveika mityba tampa ne tik mada, bet ir būtinybe. Tai investicija į fizinę ir psichinę sveikatą, energiją ir gerą savijautą.

🥦Paskaitoje aptarti pagrindiniai sveikos mitybos principai, kalbėta apie tinkamus maisto produktus ir pateikti praktiniai patarimai, padedantys lengviau formuoti bei kasdienybėje taikyti sveikos mitybos įpročius.

👩‍⚕️Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Justė Nausėdienė.

Close Menu
Skip to content