Kovo 9 d. Šilalės rajono Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos 4 klasės mokiniams vyko paskaita apie sveiką mitybą.
🍎Šiandien, kai gyvenimo tempas nuolat didėja, o informacijos srautas – beribis, sveika mityba tampa ne tik mada, bet ir būtinybe. Tai investicija į fizinę ir psichinę sveikatą, energiją ir gerą savijautą.
🥦Paskaitoje aptarti pagrindiniai sveikos mitybos principai, kalbėta apie tinkamus maisto produktus ir pateikti praktiniai patarimai, padedantys lengviau formuoti bei kasdienybėje taikyti sveikos mitybos įpročius.
👩⚕️Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Justė Nausėdienė.



