PAMINĖTA MEDICINOS DARBUOTOJŲ DIENA

PAMINĖTA MEDICINOS DARBUOTOJŲ DIENA

🥼Balandžio 27-ąją minima medicinos darbuotojų dieną. Lietuvos medicinos darbuotojų šventė skirta šalies medikams – gydytojams, slaugytojams ir visiems, savo gyvenimą paskyrusiems sveikesnės visuomenės kūrimui.
🌟Šia proga balandžio 25 d. Šilalės kultūros centre vyko Šilalės rajono savivaldybės organizuota Medicinos darbuotojų šventė. Susirinkusius svečius sveikino meras Tadas Bartkus, vicemerė Jolanta Skrodeniene, vicemeras Ignas Gužauskis ir administracijos direktorius Andrius Jančauskas.
📜Renginio metu pagerbti medicinos darbuotojai. Tai asmenys, kurie padeda įveikti ne tik fizinius, bet ir emocinius skaudulius, grąžina tikėjimą, suteikia gyvenimo komfortą, stiprina norą rūpintis savimi ir kitais. Nuoširdus atsidavimas, didžiulės pastangos ir nepaliaujamas rūpestis gelbsti tai, kas brangiausia – žmonių gyvybes.
🩺Atsidėkojant už darbą ir pastangas, šventės metu mero padėkos įteiktos įvairių medicinos įstaigų darbuotojams, tarp jų ir Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojoms, visuomenės sveikatos specialistėms, vykdančioms sveikatos priežiūrą mokykloje: Genovaitei Dzindzelėtaitei, Vitalijai Zaleckienei, Nijolei Klapatauskienei ir Rūtai Erciuvienei.
🫶Dėkojame specialistėms už ilgametį ir nuoširdų darbą, rūpestį ir pastangas didinant sveikatos raštingumą mokyklos bendruomenėje.
⭐️Renginio svečius puikiu pasirodymu džiugino Laura Remeikienė ir grupė „Chameleonas“.
Close Menu
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą