Kviečiame į kvalifikacijos tobulinimo seminarą

psychotherapyŠ. m. spalio 7 d. 9.00 val., Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja kvalifikacijos tobulinimo seminarą „Naujos pagalbos vaikui, suaugusiam ir šeimai galimybės. Ką atskleidžia sisteminė – fenomenologinė psichoterapija ir šeimos konsteliacija pagal Bert Hellinger?“, kurį ves sisteminės – fenomenologinės psichoterapijos terapeutas – mokytojas Kazimieras Daugėla. Seminaro metu klausytojai bus supažindinami su sisteminės fenomenologinės psichoterapijos ir konsteliacijos metodu, nagrinės  įvairias  situacijas ir sužinos koks turi būti elgesys ir santykiai šeimoje, veikloje, gyvenime, siekiant išspręsti ne tik klientų bet ir savo problemas. Šiuo metodu bus atliekama specialisto – kliento santykių supervizija.

Seminaras nemokamas, skirtas asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistams, socialiniams darbuotojams, pedagogams, psichologams ir kitiems suinteresuotiems asmenims.

Klausytojams bus išduodami 7 val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Seminaras vyks Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro salėje (adresas: Vytauto Didžiojo g. 17, Šilalė, III aukštas).

Išankstinė registracija vykdoma iki spalio 6 d. telefonu (8-449) 46765 arba elektroniniu paštu sveikatos.biuras@gmail.com.

Close Menu
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą