KULTŪROS CENTRO DARBUOTOJAMS VYKO MOKYMAI „PSICHOLOGINIS DISKOMFORTAS. KAIP ATPAŽINTI PSICHOLOGINĮ SMURTĄ, MOBINGĄ DARBE IR TAI ĮVEIKTI”

KULTŪROS CENTRO DARBUOTOJAMS VYKO MOKYMAI „PSICHOLOGINIS DISKOMFORTAS. KAIP ATPAŽINTI PSICHOLOGINĮ SMURTĄ, MOBINGĄ DARBE IR TAI ĮVEIKTI”

2023 m. rugsėjo 6 d. Šilalės r. sav. kultūros centre vyko mokymai darbuotojams tema ,,Psichologinis diskomfortas. Kaip atpažinti psichologinį smurtą, mobingą darbe ir tai įveikti”. Mokymus vedė psichologė Daiva Grikšienė.
Mokymų tikslas – psichologinio smurto problemos darbe įsisąmoninimas, atpažinimas. Apsisprendimas netoleruoti psichologinio smurto.
Saugumo darbo vietoje sąvoka pastaruoju metu įgyja naujų prasmių – neapsiribojant vien tik fizine darbo sauga, dėmesys vis dažniau krypsta į darbuotojų tarpusavio santykius, kurie tampa papildomo streso šaltiniu.
Patyčias inkorporuojančio mobingo darbo vietoje, kaip intensyvaus psichosocialinio stresoriaus, problema užsienio šalyse nagrinėjama jau trys dešimtmečiai, drauge ieškant atsakymų, kaip sumažinti reiškinio žalą organizacijoms ir jų nariams. Lietuvoje pavieniai šio reiškinio tyrimai pradėti tik prieš gerą dvidešimtmetį, todėl tiek organizacijos, tiek plačioji visuomenė stokoja žinių apie reiškinio prevencijos priemones.
Mokymus organizuoja Šilalės visuomenės sveikatos biuras įgyvendindamas Psichologinės gerovės ir psichikos sveikatos stiprinimo paslaugų teikimo aprašą.

Nuotraukas pateikė vyriausioji kultūrinės veiklos vadybininkė Guoda Juškaitė.

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą
Vilma Navardauskienė

 

Close Menu
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą