
Vakar įvyko paskutinis šio pusmečio kassavaitinis fizinio aktyvumo užsiėmimas Kvėdarnoje!

Džiaugiamės visais dalyviais, kurie aktyviai judėjo, stiprino savo sveikatą ir kūrė puikią nuotaiką kiekvieno susitikimo metu.

Dalijamės akimirkomis iš užsiėmimų – nuo pirmųjų susitikimų iki paskutinės treniruotės.

Linkime neprarasti motyvacijos, išlikti aktyviems ir judėti savarankiškai!