Tęsiame Širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos programą Kvėdarnoje!

Tęsiame Širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos programą Kvėdarnoje!

Balandžio 30 dieną įvyko antrasis programos susitikimas, kurio metu dalyviai turėjo galimybę pabendrauti su bendrosios praktikos slaugytoja Rimante Tulminiene. 👩‍⚕️
Susitikimo metu buvo aptartos širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos temos, sveikos gyvensenos svarba, dalintasi naudingais patarimais bei atsakyta į rūpimus klausimus. Tai buvo prasmingas ir informatyvus laikas kiekvienam dalyviui. ✨
Dėkojame visiems susirinkusiems už aktyvų dalyvavimą, domėjimąsi savo sveikata bei bendrystę! 🙏
 
Close Menu
Skip to content