Balandžio 30 dieną įvyko antrasis programos susitikimas, kurio metu dalyviai turėjo galimybę pabendrauti su bendrosios praktikos slaugytoja Rimante Tulminiene. 
Susitikimo metu buvo aptartos širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos temos, sveikos gyvensenos svarba, dalintasi naudingais patarimais bei atsakyta į rūpimus klausimus. Tai buvo prasmingas ir informatyvus laikas kiekvienam dalyviui. 
Dėkojame visiems susirinkusiems už aktyvų dalyvavimą, domėjimąsi savo sveikata bei bendrystę! 


