Gegužės 6 d. Šilalės rajono savivaldybės administracijos darbuotojai dalyvavo mokymuose kartu su psichologe Ramune Džiugeliene.
Mokymų metu kalbėta apie streso valdymą, dėmesio išlaikymą, emocinę savijautą bei energijos balansą kasdienėje darbo aplinkoje. Dalyviai turėjo galimybę ne tik pagilinti žinias, bet ir praktiškai išbandyti būdus, padedančius geriau pasirūpinti savimi bei stiprinti emocinį atsparumą. 
Rūpinimasis darbuotojų emocine gerove – svarbi sveikos ir produktyvios darbo aplinkos dalis. 


