Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro linijinių šokių grupės šokėjos kartu su vadove Aušra Danisevičiene dalyvavo viename didžiausių aktyvaus laisvalaikio festivalių Lietuvoje. 
Antroji festivalio diena buvo kupina muzikos, šokių ir gerų emocijų – šokėjos pasirodė Basanavičiaus gatvėje vykusiame linijinių šokių festivalyje. 

Džiaugiamės, kad Biuro šokėjos buvo šio gražaus renginio dalimi, pasisėmė įkvėpimo, pabuvo kartu ir parsivežė daugybę šiltų prisiminimų! 


