Kviečiame į susitikimą pagal Širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos programą!
Gegužės 21 d. 10:00 val. Kvėdarnos parapijos senelių globos namuose vyks susitikimas su kineziterapeute Milda Pūdžemiene.
Užsiėmimo metu kalbėsime apie fizinio aktyvumo naudą širdies ir kraujagyslių ligų profilaktikai, aptarsime, kaip judėjimas stiprina širdį, padeda mažinti ligų riziką bei išmoksime paprastų, kasdien pritaikomų pratimų.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“SutinkuPrivatumo politika