🌿 Gegužės 28 dieną Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Žirniukų“ grupėje vyko paskaitėlė apie saugų elgesį vasaros atostogų metu.
🏖️ Su vaikais kalbėta apie tai, kaip saugiai elgtis prie vandens, kodėl negalima maudytis vieniems ir kaip svarbu klausyti suaugusiųjų. Taip pat aptarta, kaip apsisaugoti nuo saulės – dėvėti kepurę, gerti daug vandens ir būti pavėsyje karštomis dienomis.
🚴 Prisiminėme, kaip saugiai važiuoti dviračiu ar paspirtuku, kodėl svarbu dėvėti šalmą ir laikytis kelių eismo taisyklių. Kalbėjome apie tai, kaip svarbu saugoti save ir kitus.
🌞 Vasara – smagus ir laukiamas metų laikas, kupinas žaidimų, pramogų ir aktyvaus laisvalaikio. Tačiau mėgaujantis vasaros džiaugsmais labai svarbu nepamiršti ir saugaus elgesio taisyklių.
Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Sandra Žilytė-Mauricienė.