Praktiniai užsiėmimai „Kūno terapija, taikant įsisąmoninimu grįstus dėmesingus judesius“

Praktiniai užsiėmimai „Kūno terapija, taikant įsisąmoninimu grįstus dėmesingus judesius“

Š. m.  rugsėjo 20 d., Restorane „Meldai“, Šilalės visuomenės sveikatos biuras organizavo praktinius jogos užsiėmimus „Kūno terapija, taikant įsisąmoninimu grįstus dėmesingus judesius“. Užsiėmimą vedė – Ramunė Džiugelienė – psichologė, Midfundless ir sertifikuota jogos mokytoja.

Siekiant tobulos sveikatos, žmogus turi būti ramaus proto, stabilus ir švelnių jausmų. Tai nėra paprasta šiandieniniame greitame gyvenime, tai iššūkis. Vienas iš kelių tai pasiekti yra joga. Tai kūno, proto ir sielos sąjunga. Šri Šri jogos praktikų seka lėta, dėmesys sutelktas į kvėpavimą ir kūno pajautimą. Ji puikiai tinka šiuolaikiniam, urbanizuotam žmogui, kuris nori tapti savo gyvenimo šeimininku, pakilti virš emocijų ir proto audrų. Tokia praktika gydo kūną, ramina protą, to pasekoje lengviau tvarkomės su įtampa, nerimu, stresu.

Užsiėmimo tikslas – būti čia ir dabar, aiškiau suvokti save, kaip gyvenimo kūrėją, nes viskas kas yra aplink mus, yra mūsų pačių sukurta.

Užsiėmimo metu dalyviai susipažino ir mokėsi:

  • Kūno lavinimo– jogos pratimų atlikimo;
  • Taisyklingo kvėpavimo technikos;
  • Atsipalaidavimo  būdų;
  • Pozityvaus mąstymo ir meditacijos.

Ačiū lektorei už puikų laiką!

Sekantis užsiėmimas spalio 4 d., 18.00 val. Restorane „Meldai“, adresu – Vasario 16-osios g. 13A, (2a.). Laukiame atvykstančių.

 

Visuomenės sveikatos specialistė,

vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą

Vilma Navardauskienė

 

Close Menu
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą