Paskaita gyventojams su Lidija Laurinčiukiene

Paskaita gyventojams su Lidija Laurinčiukiene

🌿 Kviečiame gyventojus į paskaitą 🌿
🗓 Birželio 4 d.
🕠 17:30 val.
📍 Šilalės visuomenės sveikatos biure.
„SVEIK – VEIK – EIK. Kaip susidraugauti su savo negalavimais, ligomis, negalėmis“
Tai jauki ir prasminga paskaita apie žmogaus vidinę stiprybę, gebėjimą priimti gyvenimo iššūkius, neprarasti gyvenimo džiaugsmo bei atrasti motyvacijos judėti pirmyn net ir sudėtingesniais gyvenimo etapais. Kartais užtenka nuoširdaus pokalbio, įkvepiančios minties ar kito žmogaus patirties, kad į viską pažvelgtume kiek kitaip. ✨
👩‍🏫 Paskaitą ves Lidija Laurinčiukienė – lektorė, švietimo ir verslo konsultantė, nepriklausoma žurnalistė, smalsi, žingeidi, ieškanti ir tyrinėjanti.
💚 Laukiame visų, norinčių prasmingai praleisti vakarą, pasisemti įkvėpimo, sustiprinti vidinę motyvaciją ir pabūti bendrystėje.
Close Menu
Skip to content