🚶♀️🚴♂️ Gegužės 20 dieną pagrindinio ugdymo 5–7 klasių mokiniai ir mokytojai prisijungė prie Pasaulinės judėjimo savaitės – tarptautinės iniciatyvos, skatinančios aplinkai draugišką judėjimą ir sveiką gyvenseną. 🌿
💪👩🏫 Aktyvias veiklas organizavo fizinio ugdymo mokytoja Ingrida Girčienė bei visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Genovaitė Dzindzelėtaitė.
⚽🕺🏀 Visi – ir dideli, ir maži – smagiai bei aktyviai nusiteikę žaidėme, šokome ir sportavome. Ši diena buvo ne tik smagiai praleistas laikas, bet ir priminimas, kad judėjimas yra būtinas norint augti sveikiems ir laimingiems. 😊✨
🌞😊 Džiugu, kad aktyviai sportuodami ir linksmai leisdami laiką mokiniai dar kartą įsitikino, jog sportas – tai neabejotinas geros nuotaikos ir puikios savijautos garantas.
✍️ Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Genovaitė Dzindzelėtaitė.



