Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ gegužės 5 dieną „Skruzdėliukų“ grupėje vyko sveikos mitybos pamokėlė.

Vaikai kartu su visuomenės sveikatos specialiste aiškinosi, kokie maisto produktai suteikia energijos, stiprina sveikatą ir padeda augti bei būti stipriems.

Pamokėlės metu buvo aptarti vaisiai ir daržovės, grūdiniai produktai, pieno gaminiai, mėsa bei žuvis.

Vaikai sužinojo, kuriuos maisto produktus reikėtų valgyti dažniau, o kuriuos – tik retkarčiais, pavyzdžiui, saldumynus ar saldžius gėrimus.

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Sandra Žilytė-Mauricienė