🩹 Š. m. gegužės 27 dieną pamokoje „Traumos ir pirmoji pagalba“ 5, 6b ir 7 klasės mokiniai susipažino su dažniausiai pasitaikančiomis traumomis: nubrozdinimais, sumušimais, nosies kraujavimu, nudegimais ir lūžiais.
☎️ Mokiniai sužinojo, kaip saugiai elgtis nelaimės atveju, kada būtina kviesti pagalbą ir kaip suteikti paprastą pirmąją pagalbą draugui ar sau. Pamokos metu buvo aptariami pagalbos numeriai, saugumo taisyklės bei praktiškai parodomi pirmosios pagalbos veiksmai.
💙 Pamokos tikslas – ugdyti atsakingą elgesį, drąsą padėti ir gebėjimą išlikti ramiems nelaimės situacijose.
Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Genovaitė Dzindzelėtaitė.