Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos 5 a klasėje vyko pamoka „Saugokime save ir kitus“, kurios tikslas – padėti suprasti pirmosios pagalbos principus.

Su mokiniais aptarėme įvairias situacijas ir kokios priemonės gali būti taikomos. Aptarti pirmosios pagalbos veiksmai esant daliniam ir visiškam užspringimui, vaikai supažindinti su AID veikimo principais ir praktiškai mokėmės atlikti pradinio gaivinimo žingsnius.

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Stanislava Bliūdžienė.