Gegužės 19 d. Šilalės švietimo pagalbos tarnyboje pagalbos mokiniui specialistams ir socialiniams pedagogams vyko tęstiniai mokymai, kuriuos vedė psichologė Ramunė Dziugelienė.

Mokymų metu dalyviai gilino žinias apie emocinės savijautos stiprinimą, streso atpažinimą bei dėmesingumo praktikų taikymą kasdienėje profesinėje veikloje.

Praktinių užsiėmimų metu buvo išbandyti įvairūs įtampos mažinimo, emocijų reguliavimo ir vidinės ramybės stiprinimo metodai, kuriuos specialistai galės pritaikyti dirbdami su mokiniais bei bendruomenėmis.

Dėkojame lektorei ir visiems dalyviams už aktyvų įsitraukimą, prasmingas diskusijas ir bendrystę.