MOKYMAI “BENDRAVIMO IR KOMUNIKACIJOS VALDYMAS”

MOKYMAI “BENDRAVIMO IR KOMUNIKACIJOS VALDYMAS”

Š. m. lapkričio 30  d., Šilalės visuomenės sveikatos biuras organizavo mokymus tema „Bendravimo ir komunikacijos valdymas“ . Mokymus vedė medicinos psichologė Dovilė Navikienė. Mokymuose dalyvavo Šilalės meno mokyklos darbuotojai.

Mokymų tikslas – gauti žinių apie žmonių komunikaciją ir bendravimo kultūrą, tobulinti bendravimo įgūdžius, siekiant suvaldyti konfliktus ar pasirinkti tinkamą bendravimo stilių.
Mokymų metu buvo siekiama:
• suteikti žinių apie pasirenkamus bendravimo ir komunikacijos būdus.
• išsiaiškinti, kaip reaguoja skirtingos asmenybės konfliktiniuose santykiuose.
• suteikti žinių apie komunikacijos konfliktų sprendimus. Stiprinti tinkamos komunikacijos kultūrą.
• pašalinti asmenybinius trikdžius bendraujant, išvengiant ar apsisaugant stresinėse situacijose.
• ugdyti toleranciją bendraujant.
Bendravimas yra pagrindinė lyderystės funkcija. Be informacijos davimo ir gavimo, tai taip pat sukuria kultūrą, leidžia asmenims diskutuoti ir pateikti atsiliepimus, skatina įsitraukimą, mažina kaitą darbe.
Lektorė pasakojo apie (ne)sėkmingos komunikacijos procesus, išorinius ir vidinius žmogaus komunikacijos požymius, pateikė įvairius galimus konfliktų sprendimo būdus. Mokymų metu mokytasi, kaip vesti pokalbį, kad vyrautų pozityvi atmosfera. Sužinota, kokius praktinius metodus taikyti patyrus nusivylimą ar pyktį bei kaip greitai pakelti savo nuotaiką ir energiją.

Mokymai įgyvendinami vykdant LR SAM Psichologinės gerovės ir psichikos sveikatos stiprinimo paslaugų teikimo tvarkos aprašą.

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą
Vilma Navardauskienė

    

Close Menu
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą