
Gegužės 5 dieną Šilalės švietimo pagalbos tarnyboje socialiniai pedagogai ir pagalbos mokiniui specialistai dalyvavo psichologės Ramunės Džiugelienės paskaitoje „Emocinė higiena darbe: emocinė savireguliacija kasdienybėje“.


Paskaitos metu buvo kalbama apie emocijų atpažinimą, streso valdymą bei vidinės pusiausvyros išlaikymą sudėtingose profesinėse situacijose. Dalyviai susipažino su praktiniais savireguliacijos metodais, pritaikomais kasdienėje veikloje dirbant su vaikais ir jaunimu.


Tokie susitikimai ne tik stiprina profesines kompetencijas, bet ir primena – rūpintis savo emocine sveikata yra būtina.

Visuomenės sveikatos specialistē, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą Vilma Navardauskienė